Promotiefilm in uitzending Lovo

300-200-title-soh
Vanaf zondag 18 februari 2018 zendt LOVO onze promotiefilm uit tijdens de reguliere uitzending. Op maandagavond en dinsdagavond daarop volgend wordt de uitzending herhaald. De uitzendingen zijn te bekijken via Ziggo kanaal 43. Ook is het mogelijk om de film te bekijken via onze website onder het tabblad Media en dan te kiezen voor Foto’s en films. Hier vindt u ook The Making of…, de foto’s en een kort filmverslag van de rodeloper-avond van de film. We zijn benieuwd naar uw reacties.

4 reacties op “Promotiefilm in uitzending Lovo

  1. Super mooi resultaat dat Oisterwijk een Hartsafe stadje is en dat kon bekronen met een prachtig filmpje met medewerking van de Rabo bank en veel andere vrijwilligers. Super!!!

  2. Wat een prachtige film die gemaakt is voor Heartsafe door Lovo. Trots op ons dorp met 500 vrijwilligers die de AED cursus volgden.
    Super!!!

    • Dankjewel voor je hartelijke woorden Josette. Wijzelf zijn ook zeker trots op het aantal en de kwaliteit van onze vrijwilligers.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *